Medarbejdere​

Vores administration:

Troels Hansen Beyer

​Ejer og Adm. Direktør

Tlf.: 20 21 66 60

E-mail: Troels@th-as.dk

Maja Høeg

Administrations og økonomichef​

Tlf.: 46 11 71 41

E-mail: Maja@th-as.dk

Amanda Hillebrand Frederiksen

Økonomi og HR assistent

Tlf.: 46 11 71 41

E-mail: Amanda@th-as.dk

Sika Beyer

Marketingassistent

E-mail: Sika@th-as.dk

Anette Frennung

Afdelingsleder for serviceafdelingen

Tlf.: 24 27 56 79

E-mail: Annette@th-as.dk

Michael Nørgaard

Byggeleder

Tlf.: 20 82 47 52

E-mail: Michaeln@th-as.dk

Jacob Rudbæk Andersen

Byggeleder

Tlf.: 20 48 79 46

E-mail: Jacob@th-as.dk

Ronnie Mølager

Byggeleder

Tlf.: 20 87 17 12

E-mail: Ronnie@th-as.dk

Kim Pedersen

Murermester

Tlf.: 24 43 41 76

E-mail: Kimp@th-as.dk

Jakup Myjak

Byggelederassistent

Kim Franzen

Chauffør og lagermand

Tlf.: 24 99 02 10

E-mail: Franzen@th-as.dk

Mike

Beregner

Pr. d. 1/1-2019

E-mail: Mike@th-as.dk

Annette Pedersen

Kontor assistent

Tlf.: 46 11 71 41

E-mail: Anettep@th-as.dk

John Lau

Byggeleder

Tlf.: 21 66 81 82

E-mail: John@th-as.dk

Vores lærlinge:

Jesper Geertsen

Tømrerlærling​

Marcus Møller

Tømrerlærling​

Rasmus Dickmann

Tømrerlærling​

Mathias Gram

Tømrerlærling​

Rasmus Greve

Tømrerlærling​

Frederik Mårtensson

Tømrerlærling​

​Victor Høy Rasmussen

Snedkerlærling

Tømrermester Troels Hansen A/S

Vores dygtige håndværkere udfører til hver en tid kvalitetsarbejde uanset arbejdets karakter. Vi renoverer og udfører byggeopgaver i fag- og hovedentrepriser, herunder kyndig byggeledelse. Vores kundekreds er bred og omfatter blandt andet professionelle bygherrer, rådgivere, andels- og boligselskaber og forsikringsselskaber.

Kontakt os​

​Erhvervsparken 3, 4621 Gadstrup

​Tlf.: (+45) 4611 7141

E-mail: info@th-as.dk

CVR: 31064996